Dodijeljene nagrade 53. Floraarta

Svečano dodijeljene nagrade 53. Međunarodne izložbe Floraart najboljim izlagačima i floristima

Zagreb, 3. lipnja 2018. – Na svečanom primanju koje tradicionalno organizira Grad Zagreb, u palači Dverce nagrađeno je pedeset najboljih izlagača u sklopu najveće cvjetne izložbe koju još danas možete posjetiti na zagrebačkom Bundeku.

Nagrade su dodijeljene u tri kategorije – najuspješnijim i najkreativnijim izlagačima za uređenje unutarnjeg i vanjskog izložbenog prostora u kategoriji vlastite proizvodnje i kategoriji kreativnog izraza u oblikovanju prostora te nagrade pobjednicima u natjecanju Hrvatski kup florista.Također su uručene nagrade i pobjednicima natjecanja za najljepše uređen kućni vrt na području Grada Zagreba i Zagrebačke županije u organizaciji Zrinjevca.

U svečanoj atmosferi pobjednicima su nagrade uručili gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić sa suradnicima, predstavnici Zagrebačkog holdinga i Turističke zajednice grada Zagreba.

”Poseban je događaj susresti se svake godine u prekrasnom prostoru palače Dverce gdje već tradicionalno dodjeljujemo nagrade najboljima na Floraartu. Ove smo godine posebno ponosni jer izložba sve više raste, nudi sve više popratnih sadržaja, sve veći broj izlagača i posjetitelja”, rekao je Igor Toljan, voditelj podružnice Zrinjevac i predsjednik Izvršnog odbora Floraarta.

Nagrada Bumbina livada biljnim izlagačima za PROIZVODNJU DENDROLOŠKOG MATERIJALA

  1. nagrada: Zlatna livada –RASADNIK UKRASNOG BILJA ĐURO JOVANOVAC
  2. nagrada: Srebrna livada – HRVATSKE ŠUME d.o.o., Uprava Šuma ZAGREB
  3. nagrada: Brončana livada – tvrtka PRENOR Mađarska

Nagrada Bumbina livada biljnim izlagačima ZA PROIZVODNJU ZELJASTIH CVJETNIH VRSTA

  1. nagrada: Zlatna livada-OPG MARA JURIĆ
  2. nagrada: Srebrna livada – MBM d.o.o.
  3. nagrada: Brončana livada – VRTLARIJA ČUČEK

Nagrada Bumbina livada za KREATIVNOST PROIZVODNOG PROGRAMA

  1. nagrada: Zlatna livada osvojila je instalacija „CVJETNA LIVADA“, ZAGREBAČKI HOLDING Podružnica Zrinjevac
  2. nagrada: Srebrna livada – Instalacija „SVE ŽIVO DIJELI ISTI DAH – ŽIVOTINJA, DRVO I ČOVJEK“, HRVATSKE ŠUME d.o.o. Uprava Šuma ZAGREB
  3. nagrada: Brončana livada – Instalacija „STARI ZADARSKI VRT“,

NASADI d.o.o. ZADAR

Nagrade za KREATIVNOST PROIZVODNOG PROGRAMA UNUTARNJEG PROSTORA

  1. nagrada: Zlatna livada za instalaciju„KAD ZIDOVI DIŠU“, ZAGREBAČKI HOLDING Podružnica Zrinjevac
  2. nagrada: Srebrna livada za instalaciju „POVRATAK U PROŠLOST“, MBM d.o.o.
  3. nagrada: Brončana livada ide instalaciji „BOGATSTVO SUKULENATA“

KAKTUSI BEŠLIĆ  d.o.o.

Nagrade za CVJETNO PROSTORNE INSTALACIJE

  1. nagrada: Zlatna livada za instalaciju„NAKON POŽARA“, ZAGREBAČKI HOLDING Podružnica Zrinjevac
  2. nagrada: Srebrna livada za instalaciju „URBANI POVRTNJAK“, POLJOPRIVREDNA ŠKOLA ZAGREB
  3. nagrada: Brončana livada za instalaciju „KAMENI SVATI“, CVJEĆARNICA LANIŠTE

Nagrada Turističke zajednice Grada Zagreba–  „IZVAN OKVIRA“ UDRUŽENJA OBRTNIKA GRADA ZAGREBA.

Nagrada za promicanje ideje održivog razvoja – „Od prirode prirodi“, ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o. Podružnica ZRINJEVAC.

Nagrada za slojevitost ideje – ‘GrowWow’, UDRUGA STUDENATA URBANOG ŠUMARSTVA.

Nagrada za originalnost prezentacije– ZgRČE, HUPCA (Hrvatska udruga profesionalnih cvjećara i aranžera)

Nagrada za promicanje suvremene tehnologije u ‘industriji’ pejzažne arhitekture– DREZGA d.o.o.

Nagrada za promicanje kvalitete i kulture prostora– „Chillout garden“, ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o. Podružnica ZRINJEVAC

Nagrada za kreativno umjetničko rješenje– „Zagonetka rascvjetalog božura“ UDRUGA LJUBITELJA BOŽURA

Nagrada za originalnost poruke cvjetne instalacije – „Cvijet života“, PARKOVI I NASADI d.o.o. Split.

NAGRADA za promicanje retro dizajna u uređenju unutarnjeg prostora – „Zeleno volim zeleno“, DRUŠTVO PRIJATELJA CVIJEĆA I ZELENILA

Nagrada za promicanje urbane agrikulture – „Grlom u jagode“, FRAGARIA PLANTA d.o.o.

Nagrada za promicanje ekološke svijesti – „Biodinamički vrt“,OPG ANTO JURIĆ

Nagrada za promicanje vrtlarskog obrazovanja – „Cvjetna škola“, POLJOPRIVREDNA ŠKOLA ZAGREB

Nagrada za visoki standard proizvodnje – „Ocean orhideja“, VRTNI CENTAR FLORA & OCEAN ORCHIDS

Nagrada za sudjelovanje i unapređenje kvalitete izložbe – „Priroda te zove“, PEVEC d.d.

Nagrada za proizvodnu inovaciju – „Roll N Grow“,FLOREO d.d.

Nagrada za originalnu simboliku cvjetne kreacije – „Zeleno predsoblje“, PARKOVI d.d. VARAŽDIN

Nagrada za detalj tradicijskog vrta – „Moj vrt božura“, OPG LEDINSKI ŽELJKO

Nagrada za detalj tradicijskog vrta – „Po Zagrebu rožice cvjetaju“, OPG ČIČKO VESNA

Nagrada za detalj tradicijskog vrta – „Mraclinski traktor“, OPG BANJAMIN MACENIĆ

Nagrada za detalj prezentacije proizvodnog asortimana – „kultivari javora“, OPG MILAN DOBREČEVIĆ

Nagrada za detalj -„Infinit i paneli“, UDRUGA 3/5/8 – CVJEĆARNICA FLORISTIC-ARTISTIC.

Nagrada za detalj– „Prsten“, HUPCA.

NAGRADE ZA NAJLJEPŠI KUĆNI VRT

Nagrada za kućni vrt površine veće od 500 m2– STJEPAN DIANEŽEVIĆ, Nikole Tesle 98, Velika Gorica

Nagrada za kućni vrt površine veće od 500 m2 – VESNA ŠANTORIĆ, Stara Marča bb, Ivanić Kloštar

Nagrada za kućni vrt površine od 100 – 500 m2 – ANTO BRATIĆ, Posavska 9, Jagnić Dol, Sveta Nedelja

Nagrada za kućni vrt površine od 100 – 500 m2 – VALENTINA PRŠEC PRELOG, Ivana Žigrovića Pretočkog 37, Sveti Ivan Zelina

Nagrada za kućni vrt površine do 100 m2 – MILAN BRKIĆ, Šamačka 6, Zagreb

Posebna nagrada za raznolikost i bogatstvo u izboru i kvaliteti ruža– KSENIJA URLIČIĆ, Goljak 55, Zagreb

Posebna nagrada za raznolikost i kvalitetu biljnog materijala – SVJETLANA HERCEG, Rasadnička 35, Lukavec, Velika Gorica

Posebna nagrada za skladan međusobni odnos ukrasnih vrsta i korisnog dijela vrta (povrtnjak, voćnjak)– KATARINA PAVEK, Zagrebačka 3, Pisarovina

Posebna nagrada za raznolikost i primjenu trajnica u uređenju urbanog vrta – DUBRAVKA VINCEK, Pavla Lončara 50, Zaprešić

NAGRADE HRVATSKI KUP FLORISTA

SUZANA LONJAK POBJEDNICA HRVATSKOG KUPA FLORISTA ZA 2018.

IVANA STILINOVIĆ-  1. mjesto VJENČANI STRUČAK i 3.mjesto    OSOBNA PREZENTACIJA

SUZANA LONJAK  –  1. Mjesto SLOBODNI STIL STRUČKA, 1. mjesto ARANŽIRANJE STOLA, 2. Mjesto OSOBNA PREZENTACIJA, 3. mjesto VJENČANI STRUČAK

SANJA HRŽIĆ – 2. mjesto SLOBODNI STIL STRUČKA, 3. mjesto ARANŽIRANJE STOLA

IVANA MUSTAPIĆ – 2.mjesto      VJENČANI STRUČAK, 2.mjesto ARANŽIRANJE STOLA, 3.mjesto SLOBODNI STIL STRUČKA

IVANA ROB – 1.mjesto OSOBNA PREZENTACIJA

Fotografije: Ivan Marinković

 

Oglas

Komentiraj

komentari

Persil

1 komentar